להתייעצות התקשרו:
052-9977708

ניקוי מנדפים בצפון

אם אתם בעלי עסק שבו יש מטבח תעשייתי, אתם בוודאי בקיאים בחשיבות ניקיונם של המנדפים. ניקוי מנדפים בצפון הוא הכרחי מסיבות רבות, החל מסיבות היגייניות ועד להקפדה על בטיחות. חברת אקו קלין מספקת שירותי ניקיון ותחזוקת מנדפים לכל אזורי הארץ במשך כל שעות היממה, תוך דגש על מיומנות, ניסיון ומקצועיות.

 

ניקוי מנדפים בצפון – מה חשוב שתדעו?

אם אתם זקוקים לשירותי ניקוי מנדפים בצפון, הנה מענה למספר שאלות נפוצות.

  • מהם מנדפים? – זהו שמם של מערכות נידוף העשן המותקנים במטבחים פרטיים ותעשייתיים. מערכת נידוף העשן נועדה למנוע הצטברויות שומן על משטחי העבודה, ריחות לא נעימים ולקלוט ולפלוט החוצה עשן, שומנים, אדי מזון ועוד.
  • החוק מחייב – ניקוי מנדפים הוא בגדר חובה חוקית למטבחים תעשייתיים אחת לתקופה. האכיפה היא קפדנית מאז תקרית השריפה בדיזנגוף סנטר שנוצרה בשל מערכות הנידוף שלא תוחזקו כראוי ואי קיומם של מערכות אוטומטיות לכיבוי אש.
  • חשיבות בריאותית – מנדפים שאינם פועלים כראוי עשויים לזהם את האוויר ולהזיק לבריאותם של העובדים.
  • חשיבות היגיינית – מטבחים תעשייתיים חייבים לעמוד בתקני היגיינה מחמירים, ולכן מנדף סתום שאינו מבצע את עבודתו הנאמנה, עשוי לחבל בהיגיינה התקינה של המטבח, של המזון ושל עובדיו.
  • בחירה בחברה מקצועית – חשוב לבחור בחברת ניקיון מוסמכת בניקוי מנדפים כדי שתוכל לספק שירות איכותי, מקצועי ומיומן בהתאם לכלל תקני הבטיחות. תחזוקה שוטפת תאריך את חיי המנדף ואת פעילותו הסדירה והתקינה, תחסוך בעלויות ותשמור על המשך עבודה תקינה בסביבה בטיחותית, נקייה והיגיינית.
  • חברה זמינה בכל שעות היממה – אם מדובר בעסק לילי, סביר להניח שתוכלו למצוא שירותי ניקוי בקלות. אם העסק שלכם פעיל בשעות היממה, תזדקקו לשירותיה של חברת ניקיון הזמינה גם בלילה כדי שתוכל לעבוד בזמן שהמטבח אינו פעיל וריק מעובדים.

 

ניקוי מנדפים בצפון

 

איך המנדף משפיע על התקלחויות אש?

מחצית מהשריפות בבתי עסק בתחום המזון והקפה מתחילות במטבח, כאשר חלקן נגרמות כתוצאה מהצטברויות שומן במנדפים. מטבחים תעשייתיים משתמשים באש גבוהה וחזקה לצורך בישול מואץ וטכניקות בישול שונות. במקרה כזה, גצי האש שמופיעים באופן טבעי במהלך תהליך הבישול עשויים לפגוע בהצטברויות השומן ולגרום להתקלחות רצינית עד לכדי שריפת כל המבנה. ניקוי מנדפים בצפון יצמצם באופן ניכר את הסיכויים להתקלחויות שריפה.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם


052-9977708 אפשר לסגור, תודה
קידום אתר קידום אתר