להתייעצות התקשרו:
052-9977708

ניקוי ארובות

אקו קלין מבצעת עבור לקוחותיה ניקוי ארובות.

תפקיד הארובה לנדף את העשן והריחות.

ניקוי ארובה הוא שלב חשוב מאוד אשר מנוקה באמצעות כלים מיוחדים לכך ובכך אנו מונעים את הידלקות האש בתעלות ובכך שומרים על הנכס של הלקוח.

ניקוי ארובה מנוקה בתדירות על פי התקן Nfpa96 ות.י. 1001/6 התקן דורש טיפול אחת לחודש/ 3 חודשים / 6 חודשים עפ”י רמת השימוש בארובה.

ולמה?! משום שלא כל בעל עסק למזון מבשל בכמות של מטבחים תעשייתיים או אולמות אירועים, הכול תלוי במינון הפעולות והשימוש בארובות לצורך נידוף העשן.

מטבחים אסייתיים הינם מטבחים בעלי אוכל מבוקש והרבה מאתנו אוהבים לסעוד שם. בתוך המטבחים הללו הלהבות שורקות מעבר למחבתות, הווקים והסירים.

על כן ניקוי ארובות במסעדות אסייתיות בהם מקפיצים שם מוקפצים עם לא מעט שמן זקוקות באופן תכוף יותר לבצע ניקוי ארובות ומנדפים.

כיום מחויבים כל בעלי העסקים בין אם קטנים או גדולים לבצע ניקוי ארובות ,כמו: מסעדות, בתי מלון, בתי קפה, חדרי אוכל בבתי אבות, חדרי אוכל בקיבוצים ובכול מקום בו יש חדר אוכל ציבורי . 

במטבחים תעשייתיים מותקנים לא מעט ארובות לנידוף עשן וריחות הבישול, בתוך כך הסכנה אורבת בתוך הארובה ובקצה שלה בהעדר ניקוי ארובות על ידי בעלי מקצוע.

על מנת להבין מהי חשיבות של ניקוי ארובות –נדמה אגזוז לארובה, בכול רכב יש את צינור האגזוז הוא מעין ארובות שהדלק נשרף במהלך הנסיעה הוא פולט את גזי הדלק והעשן אל האגזוז וכך יוצא החוצה ומאפשר לנו לנסוע בבטיחות ובחופשיות. מה קורה כשהאגזוז סתום ?! הוא יעלה פיח ועשן רב ויזהם כפליים את הסביבה ובתוך כך, עלול לגרום לנזקים חמורים לרכב ואף לנוהגים בו. המצב זהה בארובות עשן לצורך בישול או חימום בתים ומקומות. כאשר אנו נמנעים מהצורך של ניקוי ארובות הן נסתמות , המעברים הופכים להיות צרים והעשן אף יכול ליצור סינרגיה מסוכנת שתגרום לנזקים ואסונות .כשם שאנחנו דואגים להחליף, לנקות ולתקן אגזוז מעשן ברכב – כך אנו צריכים לנהוג עם ארובות הבישול והחימום, לבצע ניקוי ארובות או ניקוי מנדפים יסודי על ידי מקצוענים ולגרום לסביבה נוחה לעבודה והחשוב מכול לסביבה בטוחה.

 

ניקוי ארובות גם כצורך הגייני

אחרי שפרשנו את משנתם של ניקוי ארובות בסוגית הבטיחות , נגדיר בין היתר כמה חשובה היגיינה בסביבה מבשלת ואופפת ריחות מטבח.

המטבח הנו מקור לאגירת חיידקים בגלל השימוש במזונות שונים שבמהרה צוברים חיידקים, גם אם אנחנו נפשיר בשר קפוא בתוך קערה המונחת על משטח השיש במטבח בין אם הוא תעשייתי או ביתי – על ידי מיקרוסקופ תוכלו לגלות כי לא מעט חיידקים רובצים עליו בגלל שינוי הטמפרטורה. בתוך כך , אנו צולים את הבשר הזה , מטגנים, או מבשלים אותו, החיידקים עוברים דרך ארובת העשן המותקנת ברוב המטבחים ונשמרים שם לאורך זמן. חלק מהחיידקים מתים וחלק בעלי עמידות במגע של שומן אשר נצבר במעטה המנדף או הארובה. כאשר אתם דואגים לבצע ניקוי ארובות אתם בעצם גם

מונעים סכנת דליקה וגם דואגים להיגיינה סביבתית .

 

ניקוי ארובות – כל מה שחשוב לדעת

ניקוי ארובות הוא הליך חשוב מאוד שנעשה בו שימוש באמצעים, כלים וחומרים מיוחדים.

הליך חשוב זה מסייע במניעה של דליקות במטבחים מסחריים או מוסדיים, ובכך שומר על בטיחות העובדים והלקוחות וכן על שלמות הרכוש והנכס. חברת אקו קלין עוסקת בניקוי ארובות ומנדפים באופן מקצועי, מוסמך ומורשה ותשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון, הידע ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 

ארובה היא פתח יציאת העשן מהמטבח. הצטברות קשה לאורך זמן של שמן בחלקים שונים של המערכת, עלולה לגרום לשריפה ולפגיעות בנפש וברכוש. לכן חשוב לוודא, שתמיד פתחי היציאה פתוחים ושהם אינם חסומים בלכלוך ושמן.

לפי דרישות שרות הכבאות הארצי, מפוח תקני צריך להיות עמיד בטמפרטורות של 250-400 מעלות למשך שעתיים וכן צריך לחשב את גודלו ועוצמתו לפי שטח המנדפים הפועלים במקום.

המפוח הוא החלק המנדף את העשן מן המטבח עד לפתח הארובה.

עם הזמן עשוי להצטבר שמן בקרקעית המפוח, מה שעלול להוציא את הלהבים מאיזון ולהחליש משמעותית את עוצמת יניקת העשן. יחד עם הצטברות השמן, התוצאה עלולה להיות מסוכנת ולהעלות את הסיכויים לפריצת שריפה. הנזקים עלולים להיות כבדים בנפש וברכוש.

אם כך, חשוב להקפיד על ניקוי הארובות בתדירות המתאימה לעומס העבודה במטבח ולסוג הבישולים, מה שישמור על בטיחות העובדים ועל בריאותם, ישפר את רמת ההיגיינה במטבח, יגן על העסק מפני הפסדים ופגיעה ברכוש יקר וכמובן – יעמיד את העסק בקנה אחד עם דרישות החוק.

 

כיצד תשמרו על בטיחות בעסק עם ניקוי ארובות מקצועי

חברת אקו קלין מתמחה בניקוי מערכות נידוף ועשן וכן במתן פתרונות שונים לצורך תחזוקה נכונה ואיכותית. צוות החברה מחויב למתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בדרישות והתקנים.

לחברה יש ניסיון של מעל 8 שנים בתחום ואנשי צוות בוגרי קורס מנהלי מערכות מנדפים וארובות.

חברת אקו קלין מעניקה שרותי ניקוי ארובות ברחבי הארץ, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עובדת סביב השעון, כדי לתת לכם שרות בכל שעות היממה ואף מקפידה על עבודה עם חומרים ידידותיים לסביבה.

 

מנקה ארובות

תפקידו של מנקה ארובות הינו משמעותי. שכן, עבודת ניקוי ארובות משלבת בין היתר את ניקוי המפוחים. כמו כן, שירות זה מיועד לכל עסק שעושה שימוש בארובה – להוצאת ריחות ועשן מהמנדף. ניקוי ארובות מתאים גם לבעלי ארובות ביתיות למתקני ההסקה, וכמובן למטבחים תעשייתיים במסעדות, בתי קפה, מפעלים, בתי מלון, או בבתי חולים, בתי ספר, גופים ביטחוניים, משרדים ממשלתיים וכדומה. חברת אקו קלין מעניקה שירות ואחזקה בתחום המנדפים בכל הארץ, ומשתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה המאושרים ע”י המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

 

מנקה ארובות – לא רק ב”מרי פופינס”

שירות מנקה ארובות הוא הליך מקצועי המיושם באמצעות מספר שלבים המאפשרים לאנשי המקצוע לספק שירותי ניקוי אופטימליים, ביניהם:

  • בדיקה מקדימה המיושמת לאורך כל תעלות הארובה, ומתקיימת כדי לאפיין את היקף הלכלוך והשומן המצוי בתוך תעלות הארובה. תוצאות הבדיקה מאפשרות לאנשי המקצוע להגדיר את אמצעי הניקוי המתאימים להמשך. בתום הבדיקה המקדימה, אנשי המקצוע מתחילים בהליך הניקוי, בהתאם לתוצאות הבדיקה המקדימה ובהתאם לציוד הייחודי לצרכים הספציפיים של כל אחת מהארובות. לעיתים יש צורך לשחרר את פתחי השירות כדי להגיע לכל שכבות הלכלוך והשומן, שהצטברו לאורך תעלות הארובה.
  • ניקוי המפוחים – תפקידם של מפוחי הארובה הוא לייצר זרימת אוויר מהמנדף לאורך תעלת הארובה. לאחר סיום הליך ניקוי הארובות, יש להקפיד גם על ניקוי המפוחים.

כיום מחויבים על פי חוק כל בעלי העסקים בין אם קטנים או גדולים לבצע ניקוי ארובות, כמו: מסעדות, בתי מלון, בתי קפה, חדרי אוכל בבתי אבות, חדרי אוכל בקיבוצים ובכול מקום בו יש חדר אוכל ציבורי, כאשר תדירות הניקוי תלוי בתדירות השימוש במטבח ובאינטנסיביות של השימוש בתהליכי בישול שונים.

 

מה הדרך הנכונה לניקוי ארובות?

שירות מנקה ארובות של חברת אקו קלין מעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי כל האישורים והביטוחים הדרושים, שיתנו לכם שירות מסביב לשעון – 24 שעות לרשותכם (מלבד שישי שבת).

אקו קלין מקפידים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, החומרים מאושרים לשימוש ומפוקחים ע”י המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות ומעל הכול – אנשי המקצוע של אקו קלין מקפידים על שירות אדיב, מקצועי ואמין.

מידע נוסף בנושא

ניקוי ארובות מקצועי לתוצאה איכותית

חברת אקו קלין מעניקה את שירותיה במגוון נושאים בתחום המנדפים והארובות בארץ. בין שירותיה החשובים ניתן לציין גם ניקוי ארובות אשר מתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן בעבודתו. ניקוי הארובות מתבצע על פי תקן NFPA 96 ו-ת.י 1001/6. צוות החברה מעניק את שירותיו בכל חלקי הארץ, 24 שעות ביממה. לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד, הנכם מוזמנים להיעזר בצוות חברת אקו קלי כבר היום באתר או במספר הטלפון 052-9977708.

במהלך תהליך ניקוי ארובות, מרחיקים את השאריות השונות אשר נדבקו לתעלות האוורור ופותחים אותם. חשוב לציין כי בשעה שמדובר על ארובות של מטבחים מכל הסוגים, הרי שהן עשויות לצבור לכלוך רב. על מנת להבטיח את השלמת הניקוי בצורה מקצועית ומדויקת, חשוב יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מיומנת ומנוסה בתחום. זו תשלים את העבודה במהירות ובצורה בטיחותית אשר תענה בצורה מדויקת על התקן הבינלאומי 96NFPA והתקן הישראלי 1001/6 (תקן 1001), אשר קובעים את איכות הניקיון הנדרשת לארובות מסוג זה. השלמת המשימה בצורה איכותית תהיה זו אשר תבטיח את בטיחות העובדים שלכם ואת הפיכת אזור העבודה לסביבה אפקטיבית אשר מעודדת יצירה מעשירה את הפעילות המתבצעת באזור. זכרו כי אין אתם חייבים להתמודד עם ניקוי הארובות בכוחות עצמכם, וודאו כי אתם נעזרים באנשי מקצוע מיומנים ובכך תוכלו להבטיח את השלמת הניקיון בצורה מהירה, ידידותית לסביבה ואיכותית במיוחד.

אקו קלין – שירות ניקוי ארובות מסביב לשעון

חברת אקו קלין חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן מקפידה על השלמת כל משימה בצורה מיומנת ומהירה. שירותי החברה מוענקים בכל חלקי הארץ מסביב לשעון ומאפשרים לבתי עסק שונים ליהנות ממענה איכותי, מקצועי וידידותי לסביבה אשר פותר כל בעיה במהירות ובמיומנות. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר עם צוות אקו קלין כבר היום.

מענה בטיחותי חשוב מידיו של מנקה ארובות

חברת אקו קלין המיומנת והמקצועית שמחה להעמיד לרשותכם את שירותיו של מנקה ארובות מנוסה. חברתנו מתמחה בשירות ואחזקה של מנדפים וארובות בכל רחבי הארץ ומאפשרת לאינספור מטבחים ליהנות מניקוי ארובות מיומן ומדויק אשר יהווה עבודת תחזוקה חיונית וחשובה עבור רבים. הבטיחו את קבלת המענה המקצועי ביותר בתחום וצרו קשר עם צוות חברתנו כבר היום לקבלת מענה לכל שאלה בנושא.

עבודתו של מנקה ארובות מעניקה לאינספור מטבחים מסחריים ומוסדיים ליהנות מבטיחות מקסימלית של כל הנוכחים באזור כמו גם שלמות ובטיחות הציוד השונה שנמצא במטבח.  תהליך ניקוי ארובות מתחיל באפיון של היקף הלכלוך והשומן אשר נמצא בתוך תעלות הארובה. לאחר השלמת הבדיקה, יכולים אנשי המקצוע המובילים בתחום להגדיר בצורה מדויקת את אמצעי הניקוי המתאימים ביותר להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

זכרו כי לא ניתן יהיה להתפשר על איכות שירות זה, זאת לאור העובדה כי השלמתו בצורה הטובה ביותר תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות ליהנות ממטבח תקין, הגייני וזה אשר יכול לתפקד בצורה בטוחה ומקצועית לאורך זמן. היעזרו בחברה מיומנת והשלימו את הניקוי בתדירות של אחת לשנה – שנה וחצי, לשמירה מיטבית על תקינות והאחזקה של הארובה שלכם. חשוב לציין כי יש לוודא כי החברה אשר עומדת מולכם משלימה את העבודה תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה אשר מאושרים לשימוש ומפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

ניקוי ארובות מקצועי בכל חלקי הארץ

חברת אקו קלין מבינה את החשיבות של עצירת יום עבודה למטרות תחזוקה וניקוי של מנדפים וארובות, ועל כן מעניקה את שירותיה בכל רחבי הארץ מסביב לשעון. צוות החברה זמין לכם 24 שעות ביממה ומאפשר למטבחים מוסדיים ועסקיים ליהנות משירותי ניקוי מנדפים וארובות מבלי מפריע לעבודה בשעות הפעילות הרגילות, בין אם במהלך היום או בלילה. לקבלת מידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 052-9977708

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם


    052-9977708 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתר קידום אתר