להתייעצות התקשרו:
052-9977708

מנדפים בצפון הארץ מנקים רק עם EcoClean

נהלי בטיחות אש נחוצים במטבחים מסחריים עמוסים כמו אלה שנמצאים במסעדות, בתי חולים, בתי מלון, הוסטלים ובתי אבות. אנשים בבניין נמצאים בסיכון בין אם המטבח גדול או זעיר, וללא קשר למספר הארוחות שהוא מייצר מדי חודש. כאן נכנס לתמונה ניקוי מנדפים בצפון. אמצעי מניעה זה תורם לא רק לסדר המטבח שלכם, אלא גם לביטחון הבניין שלכם ודייריו. על מנת לעמוד בתקני NFPA, מטבחים מסחריים צריכים פשוט לנקות את המנדפים שלהם פעם בתקופה. יש לנקות את המנדפים במטבח בתדירות גבוהה וביסודיות ממספר סיבות, אך יש אינספור יתרונות להשקעת הזמן והמאמץ לעשות זאת במקצועיות בעזרתם של צוות המומחים של חברת אקו קלין.

ניקוי מנדפים בצפון באופן מקצועי וללא רבב

תפקידו של מנדף הוא לאסוף כמה שיותר שאריות הנישאות באוויר, כגון שומן, עשן ולכלוך. זו הסיבה שתמצאו אותו יושב ממש מעל הכיריים במטבח. שכבה עבה של לכלוך שומני מצטברת על מכסה המנדף עם הזמן, והיא עלולה להביא לסכנת התלקחות. יש לעשות את כל המאמצים בעזרת ניקוי מנדפים בצפון, כדי למנוע שריפות שומנים בגלל פוטנציאל הנזק הגבוה שלהן.

יכולתו של מנדף למטבח ללכוד שומנים, עשן וחלקיקים אחרים פוחתת ככל שהוא אוסף לכלוך. כל אבק או פסולת שאינם נתפסים בתעלות יכולים להתפזר דרך האוויר בכל החלל. זה יוצר סכנה לבריאות צוות המטבח ושל שוהים נוספים במבנה. גם במקרה זה ניקוי מנדפים הוא הפרון הפשוט והיעיל ביותר.

כמו כן, חברות הביטוח לא יכסו מטבחים שאינם עומדים בכל תקנות בטיחות האש. ביטול ביטוח או עלייה בתעריפים הם תוצאות אפשריות של הפרות החוק. לכן אם אתם רוצים לחסוך, וגם להיות מבוטחים ובטוחים, אל תזלזלו בחשיבותו של מנדף נקי.

שירותי ניקוי מנדפים- מה זה כולל?

גם אם שומן ולכלכוך במטבח המסחרי שלכם נאסף בקצב איטי יותר, אין תירוץ לדחות את ניקוי מנדפים בצפון. מנדף במטבח בית ספר שאינו מנוקה באופן קבוע יכול להיות מטונף בדיוק כמו אחד במסעדה עם תנועה רבה. אמנם ניתן לנקות את המנדף לבד, אך לא מומלץ לעשות. ניקוי מנדף הוא תהליך מייגע, לא נעים וגוזל זמן. קל לפספס חלק חיוני אותו חשוב לנקות, אם לא ניקיתם מנדף קודם. מנגד, כאשר מביאים אנשי מקצוע, המשימה מתבצעת במהירות ובדייקנות. להזמנת שירותי ניקוי מנדפים חייגו לחברת אקו קלין עוד היום.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם


    052-9977708 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתר קידום אתר